تبلیغات
برنامه نویسی - کنکور و جزوات کامپیوتر - نتایج دهمین دوره مسابقات علمی عملی هنرستان(المپیاد فنی)
 
درباره وبلاگ


انجام پروژه های برنامه نویسی
و پروژه های دانشجویی
مسابقات علمی عملی
سورس کدهای رایگان
جزوات رشته نرم افزار
کنکور کاردانی پیوسته
طراحی وب سایت
مقالات آماده



مدیر وبلاگ : میثم
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
برنامه نویسی - کنکور و جزوات کامپیوتر
کنکور کامپیوتر،برنامه نویسی ،++C،ویژوال بیسیک،جزوات دانشگاهی نرم افزار
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
هنرجویان تایید شده جهت شرکت در مرحله کشوری (عملی) مسابقات علمی عملی هنرستان های سراسر کشور در سال تحصیلی 90-89

 

ردیف  -  استان  - نام رشته -  نام و نام خانوادگی -   شماره داوطلبی

1 اردبیل الکتروتکنیک آرش عشق یپیرایواتلو 191001

2 اردبیل ساخت و تولید محمدرضا قوی 191037

3 اردبیل صنایع چوب و کاغذ رضا جدی 191053

4 اردبیل صنایع غذایی سیما مرادی نهرسولدوز 191063

5 اردبیل مدیریت خانواده نگین محمدی 191100

6 اردبیل مکانیک خودرو علیرضا نعمتی قشلاق محمد بیگ 191103

7 اصفهان الکتروتکنیک فرزاد فروحل اصفهانی 171001

8 اصفهان امور دامی مهدی طاهری 171115

9 اصفهان حسابداری بازرگانی مهناز پروانه 171095

10 اصفهان ساختمان امیر شمس 171025

11 اصفهان سرامیک میلاد سوادکوهی 171129

12 اصفهان صنایع چوب و کاغذ رضا نصراصفهانی 171136

13 اصفهان صنایع دستی صبا بهرامی 171132

14 اصفهان صنایع شیمیایی بهاره رج بزاده 171031

15 اصفهان صنایع نساجی حسین کلا هدوزان 171144

16 اصفهان طراحی و دوخت زهرا شفیع 171041

17 اصفهان کامپیوتر فرزانه نظری 171047

18 اصفهان گرافیک فائزه ناظری 171060

19 اصفهان ماشی نهای کشاورزی محمد جواد قاسمی 171111

20 اصفهان متالورژی سعید کاظمی 171064

21 اصفهان مدیریت خانواده شادی معینی 171148

22 اصفهان نقاشی لیلا مختاری 171070

23 اصفهان نقش هبرداری امید رئیسی 171073

24 اصفهان نقشه کشی عمومی سعید غلامی 171079

25 ایلام حسابداری بازرگانی گلاره بانقلانی 341007

26 آذربایجان شرقی الکتروتکنیک بهمن حاتم لویی سعدآبادی 181135

27 آذربایجان شرقی الکترونیک محمد عافی تلو 181130

28 آذربایجان شرقی امور دامی امید نجدآرپادرسی 181127

29 آذربایجان شرقی تربیت بدنی (دختران) اسماء قاض یجهانی 181114

30 آذربایجان شرقی ساخت و تولید مجید تق یزاده 181097

31 آذربایجان شرقی سرامیک سعید رشیدی 181089

32 آذربایجان شرقی کامپیوتر میثم پاسداری هریس 181059

33 آذربایجان شرقی ماشی نهای کشاورزی ابراهیم همتی 181037

34 آذربایجان شرقی مدیریت خانواده هانیه کاظمی هرزنق 181030

35 آذربایجان شرقی مکانیک خودرو حجت فرشاد فر 181021

36 آذربایجان شرقی نقاشی فرشته برومند اسفنگره 181019

37 آذربایجان شرقی نقشه کشی عمومی بهزاد عزت زاده 181008

38 آذربایجان شرقی نقش هکشی معماری ساناز رحیم لو 181005

39 آذربایجان غربی الکترونیک جواد خداشناس 291009

40 آذربایجان غربی امور دامی مهدی صاعدی فر 291014

41 آذربایجان غربی امور زراعی و باغی کریم بدری سارمانلو 291017

42 آذربایجان غربی تأسیسات سیدفخرالدین فداکار نوروز بلاغی 291023

43 آذربایجان غربی تربیت بدنی (پسران) برهان حاج یزینالی 291029

44 آذربایجان غربی صنایع شیمیایی کیمیا کوهی 291058

45 آذربایجان غربی صنایع غذایی موسی رحمانی 291066

46 آذربایجان غربی کودکیاری مدینه صیامی قزلقیه 291087

47 آذربایجان غربی گرافیک الناز معرفت خواه 291091

48 آذربایجان غربی ماشی نهای کشاورزی طاهر حاجی زاده 291097

49 آذربایجان غربی مدیریت خانواده شهین پورحیدر 291107

50 آذربایجان غربی نقش هبرداری پیمان وحید 291118

51 چهارمحال و بختیاری تأسیسات امیرحسین شاهقلیان 311013

52 چهارمحال و بختیاری نقش هکشی معماری اسماعیل مهری 311041

53 خراسان جنوبی معدن مجید بیابانگرد 221083

54 خراسان رضوی امور زراعی و باغی محمد اسماعیلی 161019

55 خراسان رضوی تأسیسات بهنام قاسمیان 161025

56 خراسان رضوی تربیت بدنی (پسران) مسعود خرم ینژاد 161031

57 خراسان رضوی تربیت بدنی (دختران) سارا غفوری 161041

58 خراسان رضوی ساختمان محمدرضا خورسندی نخودبریز 161058

59 خراسان رضوی ساخت و تولید حسین کوشککی 161052

60 خراسان رضوی صنایع چوب و کاغذ علی رحیمی 161068

61 خراسان رضوی صنایع دستی سمیه الهی 161071

62 خراسان رضوی صنایع شیمیایی زینب ناصری 161077

63 خراسان رضوی صنایع فلزی علی آموزگاریادگار 161090

64 خراسان رضوی طراحی و دوخت فاطمه فعلی 161097

65 خراسان رضوی کودکیاری عادله غریب نواز 161107

66 خراسان رضوی متالورژی رضا شجاعی 161125

67 خراسان رضوی مدیریت خانواده منیره دهقان 161131

68 خراسان رضوی معدن امیدکریمی بقسانی 161137

69 خراسان رضوی مکانیک خودرو سعیدرحمانیا ن 161144

70 خراسان رضوی نقش هبرداری جمال عاقبتی 161152

71 خراسان رضوی نقشه کشی عمومی محمدصادق سهیل کوبایی 161160

72 خراسان رضوی نقش هکشی معماری سیده میتراکاظمی 161163

73 خراسان شمالی امور دامی حسن مرادی 211013

74 خراسان شمالی امور زراعی و باغی مراد بهمن 211016

75 خراسان شمالی تربیت بدنی (پسران) شاهین محمدجعفری 211021

76 خراسان شمالی صنایع چوب و کاغذ احمد ایمان یکهنه اوغاز 211039

77 خراسان شمالی ماشی نهای کشاورزی علی جلایر 211072

78 خراسان شمالی متالورژی علی سلطانی مسک 211075

79 خوزستان الکتروتکنیک رضا بابادی گزی 361040

80 خوزستان صنایع غذایی علیرضا قربانی 361009

81 زنجان حسابداری بازرگانی میلاد محمدی 571066

82 زنجان صنایع نساجی سجاد اصلانی 571047

83 زنجان نقشه کشی عمومی علیرضا ابوطالبی 571004

84 سمنان ساختمان علیرضا حاج یقربان یزاده 601027

85 سیستان و بلوچستان صنایع نساجی پرویز شاه ول یبر 491215

86 شهر تهران الکتروتکنیک سعید کفایتی 111001

87 شهر تهران الکترونیک عادل عزتی سوغانچی 111009

88 شهر تهران تأسیسات فرید کریم یزاهدی 111013

89 شهر تهران حسابداری بازرگانی محدثه صالحی 111080

90 شهر تهران ساخت و تولید وحید رضازاده 111022

91 شهر تهران صنایع چوب و کاغذ مهدی دشتی 111036

92 شهر تهران صنایع دستی سمیرا فتوحی 111117

93 شهر تهران کامپیوتر وحید محمدی گهرودی 111076

94 شهر تهران گرافیک مریم حیدریان 111086

95 شهر تهران نقاشی شیدا گرجی 111098

96 شهر تهران نقشه کشی عمومی بهروز ستارگرمی 111068

97 شهر تهران نقش هکشی معماری مائده السادات مقدس 111093

98 شهرستان های استان تهران امور زراعی و باغی فرزاد عسگری 121119

99 شهرستان های استان تهران تربیت بدنی (دختران) فاطمه ندیر یاحمدآباد 121107

100 شهرستان های استان تهران حسابداری بازرگانی امیرحسین شهبازیان 121075

101 شهرستان های استان تهران صنایع دستی لیلا کریمی 121105

102 شهرستان های استان تهران کامپیوتر فریبا کهدویی 121063

103 شهرستان های استان تهران گرافیک الهه نورآذر 121094

104 شهرستان های استان تهران نقش هکشی معماری مهدی فروتن 121070

105 فارس الکتروتکنیک غلامعباس مسیحی 231001

106 فارس الکترونیک احمد زرین قلم 231007

107 فارس تربیت بدنی (پسران) حامد زرهون 231033

108 فارس تربیت بدنی (دختران) بهاره زارع 231031

109 فارس ساختمان داود امیری 231048

110 فارس سرامیک محمدرضا باهوش 231053

111 فارس صنایع شیمیایی عماد حسینی پور 231064

112 فارس صنایع غذایی نازنین فرح 231071

113 فارس گرافیک نعیمه پاك نیت 231097

114 فارس ماشی نهای کشاورزی مسعود عوضی 231105

115 فارس معدن محمدجواد ساریخانی 231116

116 فارس مکانیک خودرو محمد اسفندیاری 231125

117 فارس نقش هکشی معماری زهرا رستاقی 231142

118 قزوین امور دامی رضا اسدی 461013

119 قزوین سرامیک ایوب ناصری گول هگوله 461039

120 قزوین صنایع فلزی رسول قلی پور 461054

121 قم تربیت بدنی (دختران) رو حانگیز انصاری 251026

122 قم حسابداری بازرگانی سعیده رجبی 251034

123 قم صنایع دستی لیلا حیدری 251050

124 قم طراحی و دوخت مریم قاسمی 251052

125 قم کودکیاری فاطمه پرورش 251064

126 قم متالورژی محمدعلی عزیزی 251076

127 قم نقاشی زهرا ملا نوری شمسی 251093

128 قم نقش هکشی معماری سعیده محمودی 251094

129 کردستان الکتروتکنیک محمد محمدی 581002

130 کردستان الکترونیک خدیجه گوشبر 581009

131 کردستان امور زراعی و باغی صادق برخورداری 581061

132 کردستان ساخت و تولید محمد تیراندری 581025

133 کردستان صنایع فلزی صلاح مرادی 581087

134 کردستان کامپیوتر فواد مارابی 581034

135 کردستان معدن صابر رضایی 581055

136 کردستان نقش هبرداری فرید اشرافی 581096

137 کرمان الکترونیک علی اصفهان یزاده 381007

138 کرمان حسابداری بازرگانی رامین آزاده 381035

139 کرمان صنایع چوب و کاغذ سعید نخعی 381054

140 کرمان طراحی و دوخت شوکت پهلوانزاده 381077

141 کرمان کامپیوتر فاطمه دودمان 381089

142 کرمان گرافیک الهام رفعتی 381095

143 کرمان معدن محمود زیدآبادی نژاد 381120

144 کرمانشاه الکتروتکنیک کمال بهرامی 351013

145 کرمانشاه تربیت بدنی (پسران) محمدامین نوری 351041

146 کرمانشاه صنایع شیمیایی علی بازوکار 351082

147 کرمانشاه کامپیوتر سعید دهنوی 351007

148 گلستان الکترونیک علی کلاگر 271009

149 گلستان تربیت بدنی (پسران) حسین خازنین 271117

150 گلستان صنایع غذایی منصوره جاهدی 271079

151 گلستان طراحی و دوخت سمیه گری 271068

152 گلستان مدیریت خانواده گل شیرین رجب نژاد 271118

153 گلستان نقش هبرداری سعید احمدی 271089

154 گیلان صنایع نساجی علیرضا حسین پور 371005

155 گیلان مکانیک خودرو محمد جورابچیان 371092

156 لرستان صنایع فلزی سعید ساکی 541112

157 لرستان کودکیاری فاطمه محسنی 541043

158 مازندران الکتروتکنیک جابر خداشناس 201037

159 مازندران تأسیسات محمدرضا دادا شزاده 201043

160 مازندران ساختمان سیدمصطفی قلع هسری 201003

161 مازندران ساخت و تولید محمد شیرزاد 201017

162 مازندران صنایع چوب و کاغذ میلاد محمودی 201025

163 مازندران صنایع فلزی سیدرسول آقازاده دون 201049

164 مازندران صنایع نساجی مجتبی تیری خطیر 201144

165 مازندران کودکیاری زینب زارعیان شفیعی 201060

166 مازندران گرافیک فاطمه قاسمی 201124

167 مازندران متالورژی احسان کریم نیارمی 201094

168 مازندران نقاشی فاطمه عقلائی 201110

169 مرکزی الکترونیک مجید نادی 151083

170 مرکزی تأسیسات حمید عبدالهی 151081

171 مرکزی ساختمان ابوالفضل میرزایی 151061

172 مرکزی سرامیک سعید صاحبعلی 151060

173 مرکزی صنایع فلزی مصطفی فراهانی 151043

174 مرکزی متالورژی علی ده حقی 151021

175 مرکزی مکانیک خودرو محسن لکی 151016

176 مرکزی نقش هبرداری علی اکبر بابایی 151013

177 مرکزی نقشه کشی عمومی فاطمه غریبی 151007

178 هرمزگان گرافیک حلیمه علیائی طیبی شاهی 501049

179 همدان الکتروتکنیک بهنام مهری بهمن 551008

180 همدان امور دامی محمد چگینی 551013

181 همدان امور زراعی و باغی احسان جوادی صاعب 551015

182 همدان حسابداری بازرگانی کبری رنجبر 551025

183 همدان کامپیوتر راضیه کولیوند 551068

184 همدان کودکیاری منا سائدمنش 551071

185 همدان ماشی نهای کشاورزی مهدی عربی میمند 551082

186 همدان نقش هکشی معماری فاطمه بهرامن 551110

187 یزد الکتروتکنیک علی اکبر قیصری 441004

188 یزد الکترونیک علی افخم یاردکان 441007

189 یزد تربیت بدنی (دختران) فاطمه عسکر یرحمت آباد 441024

190 یزد حسابداری بازرگانی رو ح انگیز رستمی عصرآبادی 441025

191 یزد سرامیک نعیمه شریفی 441043

192 یزد صنایع دستی منصوره شهبازیان 441052

193 یزد صنایع شیمیایی زهره تیموری 441053

194 یزد صنایع غذایی مینا میرزائی 441056

195 یزد طراحی و دوخت آرزو حیدری دره 441060

196 یزد کامپیوتر نگار دهقان 441065

197 یزد گرافیک محدثه همتی 441075

198 یزد معدن مرتضی نافلی 441081

199 یزد نقاشی مژگان منصوری 441092

200 یزد نقش هکشی معماری علی جهانمهر 441100



 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب